Můj příběh

Jmenuji se Andrea Gabrielová, mám úžasného manžela a dvě děti. Těší mě, že jsi zavítal/a na mé stránky ohledně vědomé tvorby vlastního života.

Již od mala jsem byla hodně svá a věděla jsem, co chci. Dost často jsem snila a žila si v představách budoucího šťastného života. Již na konci střední školy jsem pocítila touhu stát se ještě lepším člověkem, a tak moje první kniha osobnostního růstu byla od spisovatele Dale Carnegie - Jak získávat přátele a působit na lidi. Tehdy jsem poprvé pochopila, jak důležité je vnímání JÁ a MY. Při cestě mým životem jsem "posbírala" zkušenosti mých sester, abych nemusela opakovat ty stejné chyby :-) a kráčela si šťastným a úspěšným životem. Vybrala jsem si svého životního partnera a vystudovala informatiku na vysoké škole. Stala se ze mě programátorka, kterou jsem od mala chtěla být. Při studiu vysoké školy se však u mě objevily "vážné" zdravotní problémy, které mě vyřadily z běžného života a já začala hlouběji přemýšlet o svém životě. Po delších peripetiích s lékaři jsem nakonec zjistila, že si musím pomoct sama, a tak jsem se rozhodla, odrazila ode dna a uzdravila. Byl to pro mě velmi důležitý milník v mém životě, kdy poté u mě započal duchovní rozvoj - tedy cesta zpět k sobě. Začala jsem číst knihy s duchovní tématikou a po shlédnutí filmu Tajemství jsem začala vědomě aplikovat pozitivní myšlení a vysílat svá přání. Částečně jsem to dělala nevědomě už i dříve, ale teprve vědomá tvorba je ta pravá zábava. Přijala jsem za své, že každá myšlenka tvoří a začala jsem je více pozorovat, filtrovat a záměrem na přítomný okamžik minimalizovat. Ne však vždy byla má vysílaná přání splněna, a tak jsem se začala zajímat proč.

V únoru 2016 mi pak přišel do cesty kurz Technika Kvantového Doteku Matrixu (kvantová vlna), který mi odpověděl na mé otázky. Zjistila jsem, jak funguje nejen naše tělo a mysl v rámci kvantové fyziky ale také, že velmi důležitou jednotkou je informace. Neboť na informacích v našem informačním poli závisí nejen naše zdraví. Po absolvování kurzu jsem byla schopná pomáhat uzdravovat sebe i své blízké, a to i vzdáleně. Pro dokonalou tvorbu svého života mi však pořád něco chybělo, a tak jsem si v dubnu 2016 udělala i druhý kurz Kvantového Doteku Matrixu (kvantová terapie), kde jsem se naučila odstraňovat z podvědomí všechna omezení, která nám brání být vědomým tvůrcem svého života. Zaujalo mě to natolik, že jsem pokračovala dále na praktika TKDM, kdy díky tomuto výcviku jsem schopná pomocí psychoanalýzy pomáhat lidem při řešení nejrůznějších problémů. Tyto kurzy mě neskutečně posunuly. Pomohly mi osvobodit se od zátěží z minulosti a určily můj životní směr - terapie. Po 5 letech praxe s Kvantovou terapií, kdy jsem pracovala zejména s naším psyché (zejména podvědomím), jsem zatoužila se také více seznámit i s naším tělem a jeho schopností se samo uzdravovat. Na mé otázky ohledně samoléčebných procesů v těle mi odpověděl intenzivní celoroční výcvik Kraniosakrální osteopatie s prvky biodynamiky a dodnes je mou vlajkovou lodí pro práci s tělem. Tělo je však mapa nekonečných souvislostí, a tak se neustále vzdělávám i v dalších přístupech a moc ráda je kombinuji. Kurz zdravotního maséra, Dornova metoda Plus i kurzy myofasciálních technik mi hodně pomohly ohledně pochopení souvislostí bolestí se špatným postavením těla. Stejně jako v těle nefunguje žádná část úplně samostatně, tak stejně tak nejde oddělit psyché od našeho těla. A tak pomáhám přeprogramovávat jak mysl, tak i tělo. Tato práce mě nepřestává bavit ;-)

Absolvované kurzy

Antonín Janásek

Myofasciální techniky 2 - Spoušťové body - dolní část zad, ischias

28.- 29. října 2023

V tomto kurzu jsme volně navázali na předešlý kurz spoušťových bodů, ale tentokrát jsme se učili podrobněji svaly spodních část zad a hýždí, kde se na nich nejčastěji nachází spoušťové body a co způsobují za zdravotní obtíže. V praktické části jsme se naučili, jakým způsobem spoušťové body nacházet (palpovat) a uvolňovat.

MgA. Zuzana Prouzová, Josef Púry

Dornova metoda PLUS + Breussova masáž

14.- 15. října 2023

Dornova matoda PLUS je forma manuální terapie, která se používá k opravě nesprávného postavení všech kloubů těla a obratlů v páteři. Naučili jsme se manipulaci s klientem, kdy za pomocí pohybu svalů a mírného tlaku se obnovuje správná poloha kloubů a obratlů. Kromě různých technik jsme se naučili i testy k vyšetření správného postavení kloubů a kostí.

Antonín Janásek

Myofasciální techniky 1 - Spoušťové body - hlava, krk, horní část zad

23.- 24. září 2023

V tomto kurzu jsme se naučili základy o fasciích, co to jsou spoušťové body, jak vznikají, na kterých svalech se nejčastěji nachází a co způsobují za zdravotní obtíže. V praktické části jsme se naučili, jakým způsobem spoušťové body nacházet (palpovat) v horní části těla a uvolňovat.

Vzdělávací zařízení zdravotně - hygienických služeb

Masér ve zdravotnictví

3.dubna - 29. červen 2023

Certifikovaný masérský kurz byl v rozsahu 500 hodin a teoretickou část tvořily předměty - somatologie, psychologie, patologie, chirurgie - traumatologie a ortopedie, první pomoc, balneologie - lázeňství. Praktickou část masáží doplňovaly navíc exkurze a stáže na odborných pracovištích: Lázně Kostelec u Zlína, KNTB, a.s. Zlín, Lázně Luhačovice, a.s.

Etienne Peirsman (USA)

Mozek - kraniosakrální biodynamika nervových tkání

6. - 9. října 2022

Unikátní praktický seminář kraniosakrální biodynamiky, ve kterém jsme získali speciální dovednosti pro přímou práci s mozkovou hmotou. Etienne Peirsman, jehož práce vyvolala ve světě i u nás obrovský ohlas, přinesl tento seminář jako cvičení nejvyšší neutrality a uvědomění, díky nimž můžeme prožívat mozkovou hmotu, rozlišovat její různé struktury a obnovovat spojení a komunikaci mezi jednotlivými částmi a centry mozku na křižovatkách, kde se protínají nervové dráhy.

Radek Neškrabal

Práce s nervovým systémem

20. - 23. června 2022

Seminář byl zaměřen na hlubší práci s nervovým systémem. Součástí byla jak teorie, tak i praktikování nových technik. Naučili jsme se rozpoznat, zda je konkrétní zdravotní problém nervového původu. Dále pak kde na těle můžeme pracovat s konrétní sympatickou, parasympatickou a neutrální větví nervového sytému. A mimo jiných drobnějších technik jsme se také naučili práci s HPA osou.

Radek Neškrabal

Kraniosakrální osteopatie (terapie) 1.-7. CELOROČNÍ VÝCVIK

Duben 2021 - Listopad 2021

Celoroční výcvik Kranisakrální osteopatie s prvky biodynamiky byl složen ze 7 seminářů, které na sebe navazují tak, aby se praktikant vyvíjel osobně, psychicky, teoreticky i prakticky. Výcvik byl v rozsahu 350 hodin a hlavní náplní byly kraniosakrální systém, fascie, anatomie příčných struktur (diaphragmata), lebeční kosti (neurocranium), poruchy kosti klínové vůči okcipitální kosti (SSB), kosti horního patra a obličejové části (viscerocranium), membránový systém, detoxikace organismu, centrální nervový systém, drenáž žilních splavů, komorový systém mozku a somatoemocionální uvolnění.

Institut transformační psychologie

Terapeut psycho-energetické transformace/kouč

Leden 2020

Akreditovaný kurz Terapeut psycho-energetické transformace/kouč jsem absolvovala ke konci roku 2019. Výcvik trval 15 dnů a rozšířil mi obzory jak o teoretické, tak i o praktické dovednosti pro transformační práci s vědomím i podvědomím v oblastech koučinku, psychologie, psychosomatiky, energetických systémů v těle, fungování mozku, traumat, psychických poruch a kvantového přístupu.

Access Consciousness

Access Bars

Květen 2018

Kurz Access Bars jsem absolvovala v květnu 2018 a umožňuje zase jiný přístup k našemu podvědomí. Bars zahrnuje 32 bodů na hlavě, v nichž jsou nashromážděny všechny naše myšlenky, přesvědčení, emoce a postoje, které si během života vytváříme a zůstávají v nás uloženy. Při sezení Bars dochází ke smazání všeh informací s negativním nábojem, podobně jako bychom zmáčkli tlačítko DELETE na našem počítači.

Technika Kvantového doteku matrixu

Praktik TKDM

Prosinec 2016 - 2019

Kurz Praktik TKDM jsem započala v prosinci 2016 a skončila na konci roku 2019. V rámci tohoto výcviku jsem si plnila svou povinnou praxi práce s klienty. Po dobu tohoto výcviku byla má práce s klienty kontrolovaná (80+ hod supervize) a vyžadovala intenzivní práci na mé osobě.

Technika Kvantového doteku matrixu

Kvantová terapie

Duben 2016

Kurz Kvantová terapie jsem absolvovala v dubnu 2016 a díky němu jsem se blíže dozvěděla, jak funguje naše podvědomí a proč se nám nesplní vše, na co si pomyslíme, i když víme, že jsme tvůrci vlastní reality. Tento kurz mi otevřel cestu ke skutečné svobodě a díky němu můžu řešit jakékoliv problémy, neboť jejich skutečná příčina je vždy v naší hlavě.

Technika Kvantového doteku matrixu

Kvantová vlna

Únor 2016

Kurz Kvantová vlna jsem absolvovala v únoru roku 2016 a byl to pro mě největší zážitek. Nejen, že jsem se konečně dozvěděla onu "pravdu" ohledně našeho bytí, ale navíc jsem si vše mohla ověřit hned v praxi a mohla jsem tak být svědkem několika uzdravení přímo na kurzu. Díky tomuto kurzu můžu provádět kvantovou harmonizaci, pomocí které se tělo dostává zpět do rovnovážného stavu.