REFERENCE

Onemocnění sítnice

kvantovka

Když jsem poprvé šla k paní Gabrielové na kvantovou terapii, měla jsem velký strach (co se bude dít, že třeba neřeknu ani slovo tím stresem), ale ona se mnou po celou dobu společného povídání (nejen při terapii) mluvila strašně hezky, klidně a mile. Než jsem k ní šla, říkala jsem si, že by bylo fajn, kdyby mi malinko pomohla od mých stresů, které se projevily na mém zdraví a nejen to. Za to vlastně může má dcerunka, kterou jsem za paní Gabrielovou přivedla a ta jí pomáhá kraniosakrální terapií. Pak mi paní Gabrielová nabídla kvantovou terapii. Nejen, že celková terapie byla perfektní, ale poprvé v životě jsem se někomu tak otevřela, jako nikdy. I to, co jsem si myslela, že mám vyřešené a dávno za mnou. Nebylo a tížilo mě to víc, než jsem si myslela, ale paní Andrejka mi dokázala pomoci. Teď jsem měla i šanci projít si zkouškou, jestli je to zlé za mnou a vím, že pokud ještě ne vše, mohu požádat o pomoc právě ji k dočištění. Po první terapii vím, že to nebylo naposledy. Mohu jedině vřele doporučit, protože jeden zdravotní problém, který lékaři řešili půl roku, tak za jedno sezení byl pryč (potvrzeno lékařem - onemocnění sítnice). Já jsem se cítila jako znovuzrozená, teď už vím, že na světě jsou i důležitější věci, než jsou všichni kolem mě, a to jsem JÁ! Konečně jsem okusila, co je to vlastně sebeláska, sebeúcta, sebevědomí..... a je to opravdu hezká a příjemná věc to zjistit. Nikdy jsem se necítila tak hezky, na různé požadavky od okolí dokážu říct i vytoužené NE. Všimlo si toho spoustu lidí, co mě znají, a nechápou, jak jsem během chvilky takhle rozkvetla. Nikdy nepřestanu být právě paní Andreje vděčná, nejen za sebe, ale i za dceru! Ještě před pár měsíci by mě nenapadlo, že vůbec něco takového funguje, proto je nejlepší udělat první krok k úspěšnosti a všem, kteří se rozhodují (zda zkusit kvantovou terapii), ráda v mém okolí poradím.

Mentální i fyzicky zaostalý vývoj

kranio

Jsem máma 4,5 leté holčičky Elišky, která se narodila s genetickou poruchou, hypotonií a vrozenými vývojovými vadami. Dcera je ležák, mentálně i fyzicky na úrovni asi půlročního miminka. Od září loňského roku začala na Elišce intenzivně pracovat paní Andrejka kraniosakrální terapií. Od té doby pozoruji na Elišce především růst v mentální oblasti. Eliška si nyní více uvědomuje sama sebe a svět okolo, je více mazlivá a kontaktní (dříve byla velmi citlivá na jakýkoliv dotyk), opětuje hlazení a tulení, více navazuje oční kontakt, déle udrží pozornost, začala přendávat hračku z ruky do ruky, vědomě předměty zahazuje, umí si dělat legraci a nahlas smát. Dříve byla více plačtivá a spavá, nyní, pokud není nemocná nebo ji něco netrápí, tak je šťastná, spokojená a usměvavá holčička. Vše z tady popsaného jsou pro někoho maličkosti, pro mě jsou to vzhledem k diagnózám a prognózám doktorů malé velké zázraky. Za kraniosakrální terapie u paní Andrejky jsem nesmírně vděčná. Pokroky, které Eliška dělá, jsou úžasné a proto pevně doufám, že paní Andrejka nám zachová přízeň a bude na Elišce dál pracovat. Děkuji moc :)

Rozpad rodiny

kvantovka

S Andy jsem se setkal v době nejhlubšího smutku, kdy se od naší rodiny odstěhovala má manželka a kdy bylo definitivně jasné, že se nám rozpadla rodina. Bylo to zhruba v prosinci, téměř před Vánoci. Jak zvládnu s dětmi Štedrý večer a Vánoce vůbec? Jak budeme fungovat ve střídavé péči? Bolavých otázek byla celá řada. Metodou kvantové terapie na dálku jsem se pomocí jí položených cílených otázek dostával blíže a blíže ke svému nitru a čistil jednotlivé blokace. Výsledek, který se dostavil téměř ze dne na den, byl tak překvapující! Vánoce jsem zvládnul skvěle, s dětmi jsme si ten čas užili a když jsem okolí sděloval svoje dojmy, nikdo mi nevěřil, že bych tak rychle mohl mít zpracované, co se stalo. Okolí mělo pravdu - 20 let známosti, 10 let manželství by bylo až překvapivé, aby měl člověk vyjasněné během pár dní, cesta k pochopení byla a je stále bolavá a dlouhá, ale "její zásah" mi opravdu účinně pomohl na začátku, kdy bolest a smutek byly největší. Jestli mohu, upřímně její konzultace doporučuji.

Horkost a pálení obličeje

kranio

S kraniosakrální terapií u Andrejky Gabrielové mám výbornou zkušenost. Je to velmi jemná a zároveň účinná technika, jak dostat tělo do rovnováhy. Kdykoli jsem potřebovala doladit nějaký orgán nebo část těla, pokaždé nastala úleva. Často došlo k vyladění i na psychické úrovni a celkovému zklidnění organismu. Přidám své nedávné postřehy: při posledním výrazném oslabení jater jsem několikrát po sobě absolvovala terapii a výsledky byly znát okamžitě. Po každé z nich se zmírnily negativní projevy spojené s oslabením jater a po poslední terapii úplně vymizely. Vřele doporučuji.

Predilekce hlavičky u miminka

kranio

K Andrejce jsem přišla na terapii se svou pěti měsíční dcerkou, které doktoři diagnostikovali predilekci hlavičky s tím, že pokud nebudeme pravidelně cvičit vojtovu metodu, může časem mít i skoliozu páteře a další potíže. Hned po první návštěvě rehabilitací jsem věděla, že takhle malou trápit nechci a že musím najít jinou cestu. Doma jsme cvičili, ale výsledky jsem nepozorovala a s každým dalším cvičením jsem věděla, že takhle to není správné. Dcerka se na mě dívala se slzami v očích a nechápajícím pohledem proč tohle dělám. Řekla jsem si, že vyzkouším Kraniosakrální terapii u Andrejky, protože i mě velmi pomohla v době těhotenství, kdy jsem se nemohla zvednout tak, aniž by mě nebolely záda. Už po první terapii jsem si u dcerky všimla velkého rozdílu v držení hlavičky. Objednala jsem nás proto ještě na dvě sezení s tím,že zrušíme všechny cvičení vojtovy metody a necháme tomu volný průběh. Po včerejší kontrole na neurologii, kde nám paní doktorka řekla, že jestli jsme už dochodili všechny rehabilitace, nemusíme už cvičit, že je dcerka šikovná a v pořádku 🙂 Proto chci Andrejce vřele poděkovat za její péči a skvélé "rehabilitace" bez bolesti a slz 🙂 Lékaři sice můžou mít pravdu, ale je jen na nás, jestli si najdeme svoji cestu a jestli to změníme 🙂

Krk/pocit zapíchnutého tělesa

kranio

V srpnu 2020 jsem začala pociťovat velmi nepříjemný pocit zapíchnutého tělesa ve spodní části krku (až téměř u klíční kosti). Ze začátku jsem to řešila vysazením ořechů a některých potravin, protože jsem si myslela, že je to reakce na potravinu a následné zduření sliznic v krku. Po cca 2 měsících tento pocit neustával, naopak se zhoršoval a nejhorší byl večer, kdy jsem měla opravdu strach usnout, protože hrdlo se stahovalo tak, že jsem myslela, že to do rána nevydržím. Následovala tedy série vyšetření (praktik, ORL, sono štítné žlázy..) V tomto čase jsem však už měla vysledované, že bolest vychází z určitého místa při určitém pohybu. Na další vyšetření (gastroskopii) jsem už nechtěla jít, protože jsem byla přesvědčena, že jsem někde špatně "zablokovaná". Stačily dvě kranio-sakrální terapie a po více než roce se problém vyřešil a už se nevrátil. Pro mě to byl opravdu zázrak, jelikož bolest byla velmi nepříjemná a omezující.

Kyčel

kranio

Od puberty jsem měla jednu nohu kratší, nijak jsem to nevnímala, protože jsem to brala jako běžnou asymetrii těla. V pozdějším věku mě však díky této asymetrii a nevědomému uhýbání bolesti začala bolet kyčel a tříslo. V jedné terapii se kyčel nádherně srovnala a já jsem si uvědomila, že už nemám potřebu si stoupat do svých "úlevových poloh". V podstatě mě tam tělo ani nepustilo. Další úžasný zázrak pro mě a vděčnost, že máme k dispozici takové úžasné metody a bytosti, které nám pomohou.

Dolní čelist

kranio

V lednu 2020 jsem měla zánět středního ucha a "píchli mi ho". Bohužel jsem na ucho pak téměř 2 měsíce pořádně neslyšela a následně mi ještě více jak rok zaléhalo. Zalehnutí jsem odblokovávala pohybem dolní čelisti, který jsem si ani neuvědomovala, že dělám skoro pořád. Až když mě na to upozornili přátelé, mi došlo, že to dělám. A stačila jedna terapie s okamžitým výsledkem, kdy jsem pohyb čelistí přestala dělat a ucho mi nezaléhá.

Bolest zad v křiži v těhotenství

kranio

U Andrejky jsem byla v těhotenství na kraniosakrální terapii s velkou bolestí zad v kříži. Nemohla jsem se pořádně zvednout, aniž by mě každá snaha ke zvednutí nezabolela. Už po jedné terapii jsem cítila velkou úlevu a bodavá bolest se rozproudila pryč 🙂 Kraniosakrální terapie je příjemná a jemná metoda, kterou můžu doporučit všem, kteří máte jakoukoli bolístku 🙂

Migrény

kranio

Kranio určitě doporučuji. Skvěle jsem se zrelaxovala. Ten pocit uvolnění a pohody byl úžasný. Při terapii došlo k několika uvědoměním a pochopení, které bylo cítit i fyzicky, jak odchází z těla. Ale největším bonusem byl úplný ústup migrén, kterými jsem trpěla v poslední době docela často. Těším se na příští terapii!

Bolest zad, vystřelování do hrudníku

kranio

Na kranio jsem šla kvůli bolesti zad, co mi vystřelovala do hrudní kosti, bolest při dýchání... Při ošetření jsem dokonce cítila pohyb obratle, byl to hodně zajimavý zážitek... Nicméně, bolest okamžitě ustoupila.. Já doporučuji kudy chodím... Za mě, naprostá spokojenost ♥️👍👍👍

Chronická bolest ramene, psychické rozladění

kranio

Děkuji za možnost pocítit blahodárné účinky kraniosakrální terapie v příjemném a uvolněném prostředí. Po příchodu mi Andrea výstižně popsala princip a průběh terapie a zeptala se na mou aktuální psychickou i fyzickou situaci. Byla jsem ještě rozladěna po ranním rozčilení při vypravování dětí do školy. Samotná terapie byla harmonizující, příjemná a velmi rychle utekla 🙂 V jejím průběhu došlo nejen k uvolnění napětí, ale také k pochopení některých souvislostí. Odešla víceméně chronická bolest pravého ramene. Ačkoli se nic neřešilo slovně, odcházela jsem povznesena a s čistou hlavou. Pocit vnitřní pohody, důvěry ve vyšší moc a přijetí přetrval několik dní, v nichž se udály zajímavé věci - vrátil se pohřešovaný kocour, syn sebral odvahu k činu, který dlouho odkládal.

Bolest ramen, malá hybnost ruky

kranio

Milá Andrejko, chtĕla bych podĕkovat za karniosakrální terapie, které jsem u Vás mohla absolvovat. Nejvíce úlevu pociťuji v ramenou. Bolesti byly už velké i v klidu a v noci mě nenechaly vyspat. Cítila jsem každé obracení i sebemenší pohyby byly bolestivé. Terapie mĕ bolestí zbavila i rotace kloubů se zlepšila. Proto ještĕ jednou mnohokrát dĕkuji za vlídné a příjemné doteky Vašich rukou 🍀🌹

Ztuhlost a napětí v těle

kranio

Kranio vřele doporučuji, nesmírně zklidňující a příjemné, naprostý klid a vyrovnání během terapie i po. Velmi jemně odbourává mentalní i fyzické bloky. U každého místa, na které se Andrejka při terapii zaměřila, jsem cítila proudění energie, proces se u mě zpouštěl přes levou polovinu tváře, měla jsem vždy pocit rýmy a podráždění nosu i levého oka, ale vždy tento projev postupně zeslábl a odešel. Velmi zajimavé uvolnění přes fyzické projevy. Po kompletní terapii nastalo celkové zklidnění.

Migrény a deprese

kvantovka

Ráda bych vřele doporučila kvantovou terapii u p. Gabrielové. Před začátkem jsem byla na antidepresivech se silným postraumatickým syndromem, depresemi a migrénami. Moje migrény byly velmi extrémní. Probíhaly jako záchvat šílené bolesti hlavy a třesu celého těla. Třes způsobil bolest všech svalů, jako bych z nich měla žhavou lávu. Záchvaty trvaly 2-35 minut. Pomohly až silná analgetika a temný tichý prostor. Byla jsem nebezpečná sobě i okolí. Snažila jsem se ze zoufalství praštit hlavou, abych už nic necítila. Po čtyřech sezení jsou prostě pryč.
Díky terapii jsem vyřešila sama v sobě dávné křivdy z obtížného období života. Vztah s otcem, matkou i sourozenci. Po porodu, při kterém malém zemřela dcera i já, jsem si nedovedla představit další těhotenství a porod. Nyní již plánuji druhé dítě. Celkově se zlepšil můj psychický stav. Zbavila jsem se léků a můžu konečně se starat o dceru sama bez dozoru. Mohu opět řídit a žít polnohodnotný život. Všem vřele doporučuji.

Navázování a vztahy s muži

kvantovka

Chci moc poděkovat za možnost vyzkoušet si kvantovou terapii. Po dvou sezeních s Andrejkou pozoruji hodně změn k lepšímu. Řešila jsem svůj problém s navazováním vztahu s muži. Po absolvování první terapie se mi úplnou náhodou do cesty připletl jeden muž, myslím, že to ale zas tak úplně náhoda nebyla 😉 Scházíme se i nadále a je nám spolu fajn. Na první terapii jsme spolu řešily i to, že mám problém, když někdo v okolí konzumuje alkoholické nápoje. Byla to velmi špatná zkušenost z minulosti. I tady po vyčištění pozoruji změny k lepšímu, co se konzumace alkoholu v určitě míře týče. Celkově jsem asi klidnější, vnímá to i má dcera, která se zklidnila také. Takže Andrejko, za vše Ti moc děkuji. Uvidím, jak se všechno bude vyvíjet dal, pokud bude potřeba, určitě se zase ráda ozvu 🙂

Musela jsem mnohokrát umřít, abych se mohla znovu narodit

kvantovka

Původní záměr, proč jsem začala navštěvovat kvantové terapie u Andrey, byl vylepšit a posílit vztah se svým manželem, který byť třeba rok po svatbě, začal být pro mě více než neudržitelným. Musela jsem s tím něco začít dělat, pokud jsem nechtěla zůstat sama se dvěma dětmi. Nevěděla jsem CO s tím dělat, ale cítila jsem, že NĚCO ano. Přiznám se, že už ani nevím, ve kterém to bylo roce. Ale budou to tak 3 roky zpět. „Kvantovku“ nyní považuji za velké nakopnutí k nástupu na cestu sebelásky, zvyšování vlastních vibrací, cestu těžké dřiny na vlastní spiritualitě, kterou právě procházím dál a dál.

Mnohokrát opakované klišé, že si ženy vybírají partnery podle svých otců, se potvrdilo i v mém případě. Bylo až neuvěřitelné, jak si mé podvědomí v průběhu terapie postupně vybavovalo ty samé věty, slova, slovní spojení, situace - vše hnusné, které můj táta používal - a které v té době vycházelo z úst a doprovázelo chování právě mého manžela. Jakoby jej pro mě někdo cíleně cvičil. Začalo mi to do sebe zapadat.

O desítkách a stovkách programů, načtených z knih, nakoukaných z filmů, získaných ze svého okolí či rodiny, a vymazaných (vyčištěných) prostřednictvím terapie lze snad jen krátce napsat, že jejich odmazání z mého podvědomí je a bylo nesmírně uvolňující. Bubáci za skříní, kterých jsem se bála jako malé dítě, zombíci vylézající z temného a mlhou pokrytého pole, mrkající a hýbající se panenky (kdysi mě jakási slečna – starší než já – nazvala hororovou panenkou Chuckie – prý vypadám stejně) - dodnes nevím, jak ta panenka vypadá, ale strašilo mě to pěkně dlouho, přesvědčení „z kostela“, zavazující programy (muž se má k ženě přece chovat hezky a opečovávat ji) postupným čištěním mizely.

Měla jsem ještě takový parádní dar, a to ten umět vše prožít znovu „all inclusive“. Při podvědomých vizualizacích během terapie se mi vybavovaly nejen emoce, které byly původcem všeho, ale také se mi promítal velmi reálný film v 5D. Slyšela jsem zvuk, cítila vůně, či smrad, prožité situace jsem pocítila i na svém přítomném těle (mráz v nose, zima, třes, bolesti, tik v očích) – prostě všechno. Každé setkání s mým podvědomím bylo pro mne tak silným zážitkem, že jsem potřebovala velké přestávky mezi jednotlivými sezeními (jedna trvala myslím půl roku nebo rok, než jsem se odhodlala k dalšímu).

Nikdy nezapomenu na to, jak jsem umřela poprvé. Myslím, že to bylo mé druhé nebo třetí sezení s Andreou. Řešila jsem to, že žijeme ve starém, stále jakýmsi způsobem nedostavěném domě. Strašně mě rozčilovaly nedokončené věci, neúplné, neuzavřené. Když jsme se prostřednictvím dobře položených otázek terapeutky dostaly k jádru pudla, byla jsem najednou v chladu a vlhku, částečně ve vodě. Cítila jsem tu zimu, takový ten mrazivý vzduch, kdy vám při nádechu mrznou i chloupky v nose. Kolem mě byla kamenná kulatá zeď. Bylo šero, takže si dodnes vybavuju detaily. Jen už k nim nemám žádné emoce. :) Pocit nedokončeného pramenil z toho, že jsem byla neprávem označena jako čarodějka, rozsudkem samozvaných pánů odsouzena na smrt vyhladověním ve studni. Ta bezmoc! To bezpráví! Bezvýchodnost situace. Nenaplněný mladý život (měla jsem i milého), zbytečně ukončen z vůle mocipánů. Až jsem z toho měla tik v oku! To vše jsem musela nakonec přijmout. Nestavět se na zadní, jak jsem mívala ve zvyku, nebojovat. Prostě to jen pokorně přijmout. Jindy jsem umřela jako lupič, který byl dopaden a místo převzetí odpovědnosti za své činy, jsem si podřezal žíly v cele. (Zrovna jsem v tu dobu řešila zbabělost některých lidí z mého okolí v reálném životě, která mě iritovala.) Následně jako nenarozené embryo. Také jako vojenský zběh někde hluboko v lesích v chajdě, vzpomínající na svou milou. Pak jako egyptský otrok v kole pod bičem, nebo jako vězeň nepřeživší pochod z některého z koncentračních táborů. Sérii svých kvantových terapií, které postupně, ale velmi vychýleně (jednou jsi nahoře, jednou dole) ovlivňovaly můj život. Tak jak se čistily jednotlivé situace a emoce, čistil se i můj život. Například po vyčištění „nedokončenosti“ přišel můj manžel nevědomky pár dní po terapii s nápadem, že si na dvoře postavíme terasu, po které jsem tolik toužila.

Vrcholem této série pak bylo extrémní nahoru a dolů, po kterém přišlo nádherné NIC, do kterého se v meditacích a chvilkách sama pro sebe ráda ponořuji. Byla jsem královskou dcerou, kterou pantáta král prohrál v hazardu. Z uznávané a obletované se stala ponížená a opakovaně znásilňovaná, týraná, utrápená, vězněná žena, byla jsem součástí harému jakéhosi sultána. Naprosto bezvýchodná situace, ze které nebylo kam, nebylo jak utéct, nebylo jak ji vyřešit. Zbývalo ji jen přijmout. Padly opět desítky přesvědčení, programy, nepochopené činy, situace, zákonitosti, pravidla... VŠECHNO bylo smazáno. A zůstalo NIC. Je velmi krásné NIC necítit, NIC neřešit, je krásné prožívat NIC.

Ať už řešíte cokoliv, těšte se na to, až to své první osvobozující NIC s Andreou prožijete a budete se moci, stejně jako já, znovu narodit.

Úzkosti a zoufalství

kvantovka

Na kvantovou terapii jsem se objednala v době, kdy jsem přestala spát, měla jsem úzkosti, jen když už se blížil večer. Celé dny jsem fungovala ve stresovém, nouzovém režimu a už byla z toho všeho zoufalá. Nakonec jsem musela vyhledat i lékařskou pomoc, ale můj psychický stav stále nebyl dobrý. Absolvovala jsem postupně tři nebo čtyři terapie, které mi velmi pomohly ani ne tak na můj problém s nespavostí, spíš na problémy z dětství, které se při terapii vynořily, a které negativně ovlivňovaly můj život. Ty jsem pomocí terapie postupně zpracovala, nebo zneutralizovala a nyní se cítím jistější, sebevědomější a svobodnější od vlivu okolí. Pomohly mi i rozhovory s paní Andreou, znovu jsem si uvědomila, že vždy jde o úhel pohledu, že se svými myšlenkami můžeme pracovat a uznat svoji hodnotu tady a teď.

Vztek a frustrace z rodičovství

kvantovka

Andrea je kvantová terapeutka. Jejích služeb jsem využívala před 4mi lety a bylo to v době, kdy se ve mně hromadil vztek a frustrace z rodičovství. Nevěděla jsem si rady s některými emocemi, byla jsem zahlcená a bylo toho na mě moc. Měla jsem za sebou hodně bolestivý a škaredý rozchod a byla jsem hotová.
Tehdy jsem vnímala její službu jako velmi přínosnou, vždy se mi hned po sezení ulevilo a já jsem viděla jak postupně přebírám kontrolu nad svým chováním a životem. Proto jsme spolu spolupracovaly delší období.
Nicméně až teď po tolika letech jsem schopná s odstupem vyjádřit, že její služby mi neskutečně ulevily od těch nejhorších emocí, což bylo úplně klíčové na mojí cestě k sobě, kde jsem teď.
Teď mám vyřešenou svou minulost a nepříjemné zážitky netáhnu s sebou v batohu na zádech. Rozloučila jsem se s nimi jednou pro vždy a vracím se k nim jedině, pokud si z nich chci vzít lekci nebo ponaučení.
Práce na čištění našich bolestí se vyplatí a skvělá zpráva je, že není nekonečná :)
A ta úleva je prostě obří :)
Moc děkuji Andreo :)

Úzkosti, panické ataky

kvantovka

Úzkosti pro mě byly jednou z nejtežších lekcí, která mě zatím v životě potkala. Vstávat se strachem, jestli to na mě zas dnes dojde, jak silné a dlouhé to bude, mě postupně vyčerpávalo. Podepsalo se to i na fyzické části těla, protože kromě nepopsatelného strachu a nutnosti brečet, přicházel třes těla, bolest na hrudi a občas i horší dýchání. Absolvovala jsem tedy kvantové terapie, díky kterým tohle všechno skončilo. Andrejka mě naučila vrátit se k sobě, ke svému vnitřnímu klidu, naučila mě pracovat se svou myslí a umět ji utišit, vyčistila se mnou všechny spouštěče a zbavila mě strachu z toho, že se to znovu objeví. Díky terapkám nejenže zmizely úzkosti, ale přišla velká sebejistota. Děkuji 😇

Nespokojenost se životem

kvantovka

Chtěla jsem Vám napsat, jak se cítím od dob, co k Vám chodím na sezení a čištění bloků. Ani jsem si nikdy nemyslela, že budu ve svém věku 60 let řešit bloky z dětství. Ale asi nastal čas, kdy jsem si nevěděla rady sama ze sebou a připadala jsem si, jako bych přešlapovala na místě v nějaké bažině, nebo byla svázaná nějakou pavučinou. Mnoho věcí se mne dotýkalo osobně, aniž by muselo. Pochopila jsem, že to, co mě ubližuje, není tak, jak to vypadá. S vaší pomocí, čištěním bloků, jsem se emočně vyrovnala s věcmi, co mi kdysi ublížily a na které jsem sice nezapomněla, ale zasunula je někde hodně hluboko. Nyní se dívám na svět i na sebe jinýma očima a zhluboka dýchám. Nestavím si kolem sebe bariéry a na věci se dívám jiným úhlem pohledu. Myslím, že se cítím volněji a spokojeně i v dnešní době, kdy máme kolem sebe tolik omezení. A to, co se dnes děje kolem nás, beru z té pozitivní strany. Chápu to tak, že i planeta-země-vesmír se potřebuje nadechnout, zklidnit a vyčistit. Věřím, že vše dopadne dobře a brzy se zase všichni vrátíme k normálnímu a především lepšímu životu.

Co si o mně myslí okolí

kvantovka

Milá Andreo, moc Ti děkuji za sezení k mému životnímu tématu „vnímání sebe a okolí“ neboli neustálému zabývání se tím, co si o mně, o tom, co dělám…myslí okolí. Byly to 3 náročné hodiny zabývání se svými skutečnými pocity, abych během té doby, díky Tobě, zjistila, že se točím v bludném kruhu: „Nedokážu to“, „Nic nedokážu“,.. mající kořeny v dětství. Začaly jsme spolu pracovat na zneutralizování těchto pocitů – odstranění závislosti na názorech ostatních a v současné době (měsíc po první kvantové terapii) cítím změnu a to konkrétně ve vztahu mezi mnou a šestiletou dcerou. Asi týden po sezení se najednou něco změnilo a náš vztah je teď čistší, vřelejší, tulivější a zároveň někdy bouřlivější – prostě opravdovější. Není náhoda, že k této změně došlo – dcera, která mi neustále nastavuje zrcadlo, mi změnu ukázala.

Cysta na vaječníku

kvantovka

Od malička jsem tak nějak věděla, že je vše možné a že svět není jen to, co vidíme a slyšíme. Minulý rok jsem se zúčastnila kurzu Techniky kvantového doteku matrixu, a tak jsem zjistila, jak nás opravdu hodně ovlivňují už od malička (nebo i v prenatálu) všechny možné vlivy, ať už rodiče nebo rodina, přátelé... a zapisuje se nám to vše do podvědomí a my si to v dospělosti ani neuvědomujeme a žijeme podle těchto zážitků a ovlivnění tímto vším...Proto všem doporučuju vyčistit se od všech těchto nepříjemností a zpracovat si to, co se nám uložilo do podvědomí a trápí nás.
Paní Gabrielová mi pomohla, aby se mé tělo mohlo vyléčit z cysty na vaječníku. Čekala mě operace a moc jsem se bála... Věděla jsem, že na tu operaci jít nemám. V noci jsem se budila a brečela a přepadala mě zimnice a třes. Moje tělo mi říkalo, NE! Objednala jsem se tedy na kvantové čištění k paní Gabrielové, kde jsem zjistila, že všechno pramení z nelásky, kterou jsem pociťovala už jako miminko v břiše, a dokonce i jako malá spermie ve zkumavce (jsem uměle oplodněná). Byla tam tma, zima, nikde jsem necítila lásku...Bála jsem se tmy a nebylo mi tam dobře. Další vzpomínky se mi promítly z minulých životů, kde jsem viděla mrtvou paní na pitevním stole, která byla moc smutná, neměla nikoho, kdo by ji miloval. Dopátraly jsme se, že to bylo proto, že ji odmítli muži, protože byla neplodná...Umřela opuštěná a smutná. Další žena z minulých životů byla sama, cítila se smutně, byla bez radosti ze života a bez lásky...nad ní jsem viděla velké tikající hodiny a jak jí ubíhá čas a všechno jde moc rychle a nemá děti...muži ji opět nechtěli, protože byla neplodná a tak ji jako ženu nepovažovali a odmítali ji. Vypadala hrozně vyčerpaně a smutně. Po zpracování všech těch negativních pocitů jsem najednou před sebou uviděla jen bílé světlo, které mě nesmírně oslnilo a bylo to velmi uvolňující a příjemné...Tak krásný pocit jsem snad ještě nezažila! Jakoby na mě velmi silně svítily paprsky slunce, jen byli spíše bílé. Paní Gabrielová mi řekla, že světlo léčí, ať si ho namířím na tu cystu... Po 3hodinách terapie je cysta pryč a já na operaci nemusím. Jsem neskutečně vděčná ❤
Terapii u paní Gabrielové můžu jen doporučit. A to každému, ať přijde s jakýmkoli problémem :-)
Děkuji mockrát :-)

Pomáhat a zachraňovat

kvantovka

Vždy jsem pomáhala na úkor sebe. Ve skutečnosti to však znamenalo, že chybělo něco mně a že jsem já potřebovala si uvědomit, co sama nemám a tou byla sebeláska. Točila jsem se v začarovaném kruhu a do života mi vstupovali právě takoví lidé a partneři, kteří mi to měli ukázat. To, že je se mnou něco špatně, jsem si uvědomila až když jsem "málem" přišla o všechno, včetně sebe! Za pomocí různých meditačních technik jsem si pomohla splnit několik svých záměrů, které však měli vždy nějaké ALE. Nedokázala jsem se zbavit svých pevně zažitých vzorců a všechno tak mělo dočasnou trvanlivost. Odmítala jsem pomoc své sestry, která už v metodě kvantování měla skvělé výsledky. Vždy jsem tedy odvětila, že to zvládnu sama. Po nějaké době, kdy už jsem si myslela, že mám vše vyřešené, se mi má temná minulost připomenula a velmi nepříjemně ovlivnila současnost. V tu chvíli jsem se rozhodla požádat o pomoc svou sestru. Při terapii jsme se dostaly do jednoho z mých minulých životů. Nebyla to žádná procházka růžovou zahradou, ale sestra mi nedovolila to vzdát. Moji partneři byli převážně závislí (na ruletě, drogách, alkoholu nebo na práci). Měla jsem silnou touhu jim pomáhat a zachraňovat je. Zbavovala jsem je zodpovědnosti za své činy a odsuzovala jejich slabost. Díky této terapii jsem nejen pochopila, proč jsem si takové partnery přitahovala, ale hlavně jsem to na nevědomé úrovni přijala a tento vzorec, který jsem si přenášela z minulého života, se naprosto vyčistil.  Nedá se ani popsat, jak je to osvobozující. Přestala jsem být obětí a začínám si tvořit život tak, jak skutečně chci já! Tuto techniku může dělat kdokoliv, ale jen vnímavý průvodce, jako je Andrejka, vás může "bezpečně" přepravit přes most minulosti :-)

Strach o dítě

kvantovka

Byla jsem uzkostným rodičem a o to víc, když jsem samoživitelka. S menšími úspěchy se mi můj přístup na vědomé úrovni dařilo změnit, ale bylo to vyčerpávající a kolikrát jsem musela popřít svoje pocity. Nakonec to došlo tak daleko, že se mi moje strachy a obavy na dceři projektovaly a potvrdily. Byl to pro mě skutečně velký "varovný signál" ❌‼ Poté jsem si uvědomila, že když vám dítě bude bez výhrad důvěřovat, dá vám šanci mu kdykoli pomoct 🙏 Po terapii u mé sestry se můj přístup naprosto změnil a my s dcerou máme díky tomu velmi krásný vztah ❤ Můj milý deníčku, dnes se mi změnil život a už vím, co je to bezpodmínečná láska 🌹 Děkuji 🙏😍

Bolest prstu

kvantovka

Andrejka je úžasná průvodkyně po cestě k sobě, krásně navede přesně tam, kde je potřeba, k pochopení, dovolení si, přijetí... Výsledky jsem pocítila prakticky okamžitě, takže mohu vřele doporučit! Děkuji za její pomoc!

Strach ze selhání, nízké sebevědomí

kvantovka

Terapie mi velice pomohly, začala jsem pociťovat změny ihned, např. při volejbale, který hraju, už se dokážu naplno soustředit na přítomný okamžik a když na mě letí míč, nepřemýšlím, jestli ho vyberu nebo ne, jsem naprosto v klidu a to mi hodně věcí ulehčuje. To samé ve škole při písemkách, už nepociťuji stres jak dříve a díky tomu se zvládám lépe soustředit, strach ze selhalní, jsme tedy naprosto vyčistily. Zlepšily se mi také mezilidské vztahy a co hlavně, sebevědomí. A to hraje velkou roli. Takže určitě doporučuji! 😊

Neposlušnost a nespavost dcery (5 let)

kvantovka

Kdo nezažil kvantovou terapii, ten neuvěří, a přesto je to tak jednoduché....
Jsem máma dvou dětí s pocity únavy, vyčerpanosti, nervozity a občasného stresu. Občas nevím kudy kam, padá na mě tzv. deka... Neustále si pokládám otázky, co dělám špatně, ale nedovedu si na ně odpovědět. Do toho všeho se hromadí mé totální vyčerpání ze starší dcery (5 let), která mě svou zvědavostí a nespavostí dohání k šílenství a aby toho nebylo málo, tak přichází na scénu ještě neshody s manželem. Nastává pro mě neřešitelná situace..., ale jen do té doby než přicházím na první odkazy na kvantovou terapii. Postupně se pročítám, jak za pomocí kvantovky jdou emoce uvolnit, pročistit a hlavně pochopit to, co člověka trápí. A to bylo ono! Konečně mi někdo (Andrejka) nebo něco (kvantová terapie) dokáže odpovědět na mé nezodpovězené otázky (na které jsem si za pomocí vhodně kladených otázek odpověděla sama). Šlo hlavně o nezpracované zážitky z dětství, kde hrála hlavní roli má máma. Hned po prvním očisťujícím sezení nastala pro mě veliká úleva, kterou jsem pocítila hned na druhý den. A to v podobě, kdy dcera poprvé prospala celou noc a já ráno vstávala s pocitem, že jsem vyspaná do růžova. A dokonce se i pročistil můj vztah s mámou :-)
Závěrem můžu jen říct, že je velká škoda, že jsem na kvantovou terapii narazila až po 5ti letech probdělých nocí.

I terapeut potřebuje svého terapeuta

kvantovka

Osobnímu rozvoji se věnuji několik let. Prodělala jsem velice nepříjemné onemocnění - klinickou depresi. 10 let jsem se léčila na psychiatrii a užívala léky. Kvalitní terapie je nutnou součástí psychiatrických onemocnění, pokud se tedy člověk chce dostat do úplné psychické pohody. Za kvalitní terapii považuji kvantovou terapii. Andreu jsem potkala, když jsem již byla dlouhou dobu bez léků, ale potřebovala jsem si dořešit rodiče a prarodiče. Andrejka mě dokázala protáhnout velice nepříjemnými situacemi. Někdy se terapie neobejde samozřejmě bez slz, vyhrocených emocí, nechuť pokračovat, jít do hloubky...na toto všechno musí být citlivý terapeut, a tím Andrea je. Pokořit EGO, to se mi povedlo díky ní, mnohokrát...

Silné bolesti hlavy (migrény)

kvantovka

Migréna mě provází v mém životě téměř 20 let, během této doby jsem zkusila snad vše, abych si od bolesti a dalších projevů těchto záchvatů alespoň trochu ulevila. Migrény všák dále přicházely a gradovala jejich četnost i intenzita. Čerpání dovolené, rušení setkání s přáteli, později při 2 dětech naprostá neschopnost se během záchvatů bez pomoci postarat o sebe a děti. Až postupná změna životního stylu a především smýšlení mi přinesla do cesty Andrejku a kvantovou terapii... a mně se konečně ulevilo. Migréna se ohlásí maximálně jednou za měsíc, a to v souvislosti s cyklem, není zdaleka tak zničující jako dříve a já věřím, že se s ní, díky poznatkům od Andrejky, dokážu vypořádat nadobro. Děkuji za navrácení víry v sebe samu a síly dále na sobě pracovat.

Fyzické i psychické dno

kvantovka

Konzultace a terapie s Andrejkou mi pomohla zvládnout náročné životní období, kdy jsem na tom byla hodně špatně fyzicky i psychicky. Díky velmi dobře cíleným otázkám jsem si v sobě dokázala zpracovat a přijmout věci, které k tomuto mému stavu vedly, což už samo o sobě bylo velmi uvolňující a léčivé. V terapii jsme se pak vrátily i k událostem, které se v mém životě i v celé mojí rodině staly v minulosti a díky tomu jsem je pak dokázala přijmout a zpracovat tak, aby mě už nezraňovaly a neubíraly mi energii. Po terapii jsem cítila především veliké psychické uvolnění a vyrovnanost, což se projevilo i na fyzické úrovni. Velice děkuji Andrejce, že si na mě udělala čas a opravdu hodně mi pomohla, abych se odrazila ode dna a mohla znovu začít normálně fungovat.

Akutní bolest pánve

kvantovka

V náročném třetím těhotenství jsem několik měsíců trpěla na bolest stydké kosti. Stav se nezlepšil ani po porodu. Bolel mě každý pohyb - přetočení se v posteli, vstávání, stání na jedné noze při oblékání, bolest při každém kroku. Normální pohyb bez bolesti byl nemožný. Byla jsem už zoufalá a hledala možnosti řešení i na jiné než fyzické úrovni. Po kvantovém léčení mi dobrých 90% bolesti a napětí ze stydké kosti zmizelo a znovu jsem zapojila do té doby téměř nefunkční a velmi oslabené svaly pánevního dna. Součástí bylo i velké uvolnění emocí, které se v pánvi celou dobu zadržovaly. Stydká kost konečně mohla "dýchat"!! Bolest svalů byla s každým dnem mírnější. Teď, necelé tři týdny po porodu, se hýbu bez bolesti. Něco ucítím maximálně při hodně náročném pohybu. Je to obrovský rozdíl. Díky za změnu, která se rozjela kvantovkou.

Masivní výhřez plotének

kvantovka

Když jsem se jednoho rána nepostavila na nohy a bolest zad mě svalila k zemi, myslela jsem, že umřu. Odvoz do špitálu a následná magnetická rezonance ukázala masivní výhřez plotének, ve 28 letech záda jako čtyřicetiletý stěhovák, říkal doktor. Jediná šance operace. Andrejka mě postavila na nohy kvantovkou hned napoprvé, díky ní jsem pak záda mohla pravidelně začít cvičit u fyzioterapeuta a dnes jsem bez obtíží! Navíc mě svým zvláštním klidem přivedla ještě více na jinou cestu, po které jsem už chvíli šla. Rozhodně velmi doporučuji! A moc děkuji! Vím totiž od té doby, že vše se odehrává v mysli a je jen na nás to změnit.

Ztráta zraku

kvantovka

Jednoho rána jsem se probudila a na jedno oko z části neviděla. Byl to docela šok. Na očním mi řekli, že oko nic, že to musí být neurologického rázu, na neurologii, po magnetické rezonanci jsem se dozvěděla, že je to oční problém. Nikdo z lékařů to semnou nechtěl řešit. Psychika v háji, na oko jsem přestala vidět najednou úplně. Tma, jen tunel. Malý průhled. A co teď. Už jsem nedoufala. A najednou Andrea Gabrielová. Dokonalá psychická podpora, donutila se mě dívat na věci úplně jinak, a její kvantovka mě z toho z velké části dostala. Teď 3 měsíce po vzniku problému vidím barvy, už žádný černý flek. Raduju se ze všeho. Ze všeho. Jsem ji vděčná. Děkuju

Polyp v děloze

kvantovka

Někdy je člověk vtažen do prožívání svého příběhu, že si s některýma věcma prostě nedokáže poradit sám. Můj " problém" začal bolestí v podbřišku. Trvalo to několik měsíců než mě to přivedlo na gynekologii a já již předem tušila, že ultrazvuk nebude úplně v pořádku. Nebyl - byl tam polyp na děloze. Věděla jsem, že operací bych věc řešila jen v nejkrajnějším případě a v tu dobu se mi do cesty připletla Andrejka :-) která souhlasila, že mi pomůže. Následovala kvantová terapie a čištění. Terapie byly celkem tři a pomalu jsme odkrývaly příčinu vzniku polypu. Moji gynekoložku velmi zaujal můj přístup a byla otevřena zkusit alternativní léčbu, ale pro jistotu navrhla určit termín operace. Poslední třetí terapie proběhla dva dny před plánovanou operací. A tam jsme to odkryly, přišly jsme na příčinu problému a Andrejka celou věc kvantově vyčistila. Pod jejím vedením proběhla kvantová operace a polyp jsme odstranily. Věděla jsem, že tam polyp již není a věc jsem v sobě uzavřela. Operaci jsem zrušila a za nějakou dobu šla na kontrolní ultrazvuk. Polyp byl k velkému překvapení paní doktorky pryč. Jsem moc ráda, že můj případ alespoň malinko ukázal lékařce klasické medicíny v Baťově nemocnici, že tělo není jen hmota a léčení může probíhat i na jiné úrovni. Andrejce moc děkuji za úžasnou práci, trpělivost a ochotu. Bez ní bych si sama pomoci nedokázala a jsem šťastná, že se mi tato báječná žena připletla do života v tu pravou chvíli :-)

Bolestivá menzes, bolest růstu zubu, vyrovnání se se smrtí

kvantovka

Andrejka je vážně Anděl! Neskutečně jí děkuji za ochotu pomoci, podporu, klid a jistotu, že vše se dá vyřešit :-) Celý život jsem měla velice bolestivou menstruaci, kdy jsem většinou ležela někde schoulená, častokrát jsem nebyla schopná jít ani do školy a práce, jak mi bylo špatně. Měla jsem z toho úplnou hrůzu a hodně mě to omezovalo. Stačilo jedno kvantování a od té doby mi ani jednou nebylo špatně! Už to bude rok a do dneška to považuji za naprostý zázrak a cítím neskutečnou vděčnost. Také mi pomohla s bolestivou rostoucí osmičkou, která mě zlobila a trápila. Po kvantování bolest úplně vymizela a nepříjemné pocity spolu s ní. Několikrát mě opravdu 'zachránila', a to i v těžké chvíli, kdy mi umřel pejsek s jehož ztrátou jsem se srovnávala opravdu těžko. Díky Andrejce jsem se s tím vyrovnala a vzpomínám na něj jen s láskou a necítím žádné negativní, lítostivé a skličující pocity. Ať už se jedná o problém fyzický či psychický, můžu potvrdit, že kvantovka opravdu funguje :-) Ještě jednou opravdu ze srdce děkuji za VŠE! Nemůžu slovy vyjádřit mé díky za veškerou Tvoji pomoc, za každou vlnku a podporu, za velice citlivý a empatický přístup a značnou úlevu ve všech směrech života! :-) Mnohokrát Děkuji

Strach z potratu

kvantovka

Když se mi podařilo otěhotnět po dlouhých (pro nás) osmi měsících po předešlém potratu, začaly se mi zdát sny, že krvácím, že potrácím. Každý "divný" pocit v oblasti dělohy ve mě vyvolával strach.... Narazila jsem na Andrejku a kvantovou terapií jsme odstraňovaly strachy... Sama jsem se divila, co všechno tyto strachy živilo, kam až jsme zabrousily (k rodičům, k mému dětství), ale po terapii sny zmizely a já si začala těhotenství užívat :-) vše je v hlavě a já si to jen potvrdila. Od té doby se kvantové terapii sama trochu věnuji, tak mě to nadchlo :-)